Zamościanie w finale regionalnej ligi

  • 04.11.2021, 09:00
  • ak
Zamościanie w finale regionalnej ligi
Drużyna DesKat Bastion Zamość awansowała do finału ligi regionalnej bowlingu sportowego. To duży sukces.

Zamojska ekipa w składzie: Jarosław Baranowski, Tomasz Źwiernik, Wojciech Kleban i Jakub Grądkowski wywalczyła trzecie miejsce w rozgrywanym na torach klubu Retro Bielsko Biała turnieju eliminacyjnym. Nasi bowlingowcy zdobyli 96 punktów i dzięki temu wystąpią w finale planowanym na 13-14 listopada. To bardzo ważne, bo daje szanse na historyczne wejście zawodników Zamojskiego Stowarzyszenia Bowlingu Sportowego Bastion do I ligi.

W Bielsku Białej wystąpiły jeszcze dwie zamojskie drużyny Outlet Media Bastion i Bastion 1. Walczyły do samego końca, ale nie zdołały prześcignąć reprezentantów gospodarzy i zajęły odpowiednio 5 i 7 miejsce w eliminacjach.

Czytaj także: Ligowe podsumowanie w Bastionie

Czytaj także: Bowlingowy Puchar Kroniki Tygodnia (ZDJĘCIA)

Czytaj także: Bastion przygotował górę paczek dla Szlachetnej Paczki

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe