Biłgorajanie na szóstkę

  • 04.11.2021, 08:00
  • MaSzt
Biłgorajanie na szóstkę
Reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zajęła szóste miejsce w finale Licealiady chłopców w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych.

We wtorek, 26 października w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie) rozegrane zostały ogólnopolskie zawody finałowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W sześciu kategoriach startowało około 800 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Rywalizacja toczyła się o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W finale Licealiady chłopców szóste miejsce zajęła reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, startująca w składzie: Antoni StaszczakGrzegorz SobczakDamian BernaśSebastian PacDominik Piętak i Hubert Ćwikła. Rezerwowym był Wiktor Małer. A zespołem opiekował się trener i nauczyciel wychowania fizycznego Adam Osuch.

Cały artykuł i więcej informacji sportowych w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe