Biłgorajscy policjanci pamiętali o zmarłych funkcjonariuszach

  • 02.11.2021, 08:42
  • mł. asp. Joanna Klimek, KPP Biłgoraj
Biłgorajscy policjanci pamiętali o zmarłych funkcjonariuszach Fot. KPP Biłgoraj
Policjanci z biłgorajskiej komendy pamiętają o funkcjonariuszach, których nie ma już wśród nas. Z okazji Dnia Wszystkich Świętych uczcili pamięć kolegów zapalając znicze i składając kwiaty w miejscu ich wiecznego spoczynku.

Ten szczególny czas jakim jest okres Wszystkich Świętych to czas zadumy i wspominania naszych zmarłych bliskich i znajomych. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie uczcili pamięć  kolegów,  których nie ma już wśród nas oddając im hołd. Funkcjonariusze zapalili znicze i złożyli kwiaty w miejscu ich wiecznego spoczynku.

30 maja 2019 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju pożegnali swojego kolegę świętej pamięci sierżanta sztabowego Tomasza Iwańca, który zginął w tragicznym wypadku w drodze na służbę.

16 października 1924 roku na posterunku życie złożył funkcjonariusz Policji Państwowej śp. posterunkowy Feliks Niespodziewany.

Czytaj także: Policjant z Biłgoraja zginął w wypadku. Jechał na służbę

mł. asp. Joanna Klimek, KPP Biłgoraj

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe