Pow. tomaszowski: Od dzisiaj zmiany przy cmentarzach

  • 28.10.2021, 10:24
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Pow. tomaszowski: Od dzisiaj zmiany przy cmentarzach Fot. pixabay.com
Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim informuje o zmianach organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarzy w wybranych miejscowościach powiatu tomaszowskiego. Zmiany będą obowiązywały od 28 października do 3 listopada w związku z uroczystościami Wszystkich Świętych.

W celu usprawnienia ruchu drogowego w okolicy cmentarzy na terenie powiatu tomaszowskiego przewidziano wprowadzenie dodatkowego, tymczasowego oznakowania dróg wojewódzkich przebiegających w otoczeniu cmentarzy na drodze nr 850 w miejscowości Wożuczyn oraz na drodze nr 852 w miejscowości Nowosiółki i Łaszczów.

Na odcinkach dojazdowych do cmentarzy w Wożuczynie, Nowosiółkach i Łaszczowie zostaną ustawione znaki ostrzegawcze uprzedzające o zbliżaniu się do cmentarzy. W tych miejscach kierujący zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności na drogach.

Dodatkowo po stronie drogi przeciwnej do cmentarzy zostaną ustawione znaki B-36 –„zakaz zatrzymywania się”.

Pojazdy będzie można zaparkować na dodatkowych, wyznaczonych miejscach parkingowych oraz w miejscach nie powodujących utrudnień w ruchu drogowym. Doświadczenia z lat ubiegłych pokazują, że ilość miejsc parkingowych w rejonach cmentarzy nie zawsze jest wystarczająca, dlatego wybierając się na groby najbliższych rozważmy możliwość przybycia pieszo lub komunikacją zbiorową.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe