Mamy dla Was bilety do teatru

  • 26.10.2021, 15:24
  • ak
Mamy dla Was bilety do teatru
Dwa bilety już zostały rozdysponowane. Do zgarnięcia są dwa kolejne. Na spektakl teatralny "Miłosna pułapka" nasi czytelnicy mogą pójść do Zamojskiego Domu Kultury za darmo.

Przedstawienie, które Wam polecamy to znakomita komedia romantyczna, w której występuje plejada polskich aktorów, w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką w grze jest prawdziwa miłość. Czy bohaterom uda się ją zdobyć? Przekonają się ci, którzy w niedzielny wieczór 14 listopada o godz. 17 zasiądą w sali widowiskowej ZDK-u.

Widzowie poznają główną bohaterkę, Joannę Galewicz, piękną i utalentowaną aktorkę u szczytu kariery, która zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym. Na kolację w sprawie omówienia szczegółów współpracy zaprasza Joannę Paweł, 40-letni przystojny architekt. A później nagle okazuje się, że wszystko wygląda zupełnie inaczej, a aktorka padła ofiarą podstępu, uwierzyła w mistyfikację. Z przerażeniem odkrywa, że stała się zakładniczką człowieka, który ją uwielbia, ale... zamyka w domu bez klamek.

Nikt, kto na ten spektakl się wybierze, nie będzie się nudził. Bo przed widzami nie tylko wartka akcja, ale również ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają, a do tego perfekcyjna gra aktorska.

Bilety na przedstawienie są do kupienia w ZDK-u, a także na www.kupbilecik.pl i biletyna.pl. Wejściówki kosztują 95 zł. Przed dwoma tygodniami ogłosiliśmy pierwszy konkurs, w którym można było zdobyć wejściówki. Otrzymują je Kamil Rodzik i Beata Koczon-Ciurysek. 

A dzisiaj ogłaszamy, że mamy dwa kolejne bilety. Jak je zdobyć? Trzeba wyciąć kupon zamieszczony w papierowym wydaniu, prawidłowo go wypełnić i dostarczyć do naszej redakcji (ul. Żeromskiego 2, 22-400 Zamość) najpóźniej 3 listopada. Później ogłosimy zwycięzców.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe