Poszukiwani zatrzymani w Krasnobrodzie. Już siedzą

  • 21.10.2021, 12:00
  • ak
Poszukiwani zatrzymani w Krasnobrodzie. Już siedzą Fot. policja.pl
Jeden miał do odsiadki wyrok, drugi powinien być tymczasowo aresztowany. Obaj jakiś czas skutecznie ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Do środy, 20 października, gdy zostali zatrzymani przez policję.

24-latka z gminy Adamów policjanci z Krasnobrodu szukali, bo sąd w Zamościu wystawił za nim aż trzy nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna ma bowiem do odbycia karę ponad 280 dni więzienia za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Funkcjonariusze wypatrzyli go w Krasnobrodzie, a ten na ich widok rzucił się do ucieczki. Pościg nie trwał długo. 24-latek został zatrzymany.

Podobny los spotkał tego samego dnia 41-latka z Zamościa. On również wpadł w Krasnobrodzie, gdzie przebywał w jednym z domków wypoczynkowych. Próbował chować się w lesie, ale próba uniknięcia spotkania ze stróżami prawa nie powiodła się.

– 41-latek poszukiwany był wystawionym przez Prokuraturę Rejonową w Zamościu listem gończym celem wykonania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzewany jest on o przestępstwo z katalogu czynów przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości. Organy ścigania poszukiwały go, aby wykonać z jego udziałem czynności procesowe – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Czytaj także: Skazany z gm. Krasnobród poszedł siedzieć

Czytaj także: Szukacie mnie - zakomunikował policji i... zaczął uciekać

Czytaj także: Ukraiński przestępca zatrzymany w Hrebennem

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe