Gm. Komarów-Osada: Nowe władze u strażaków

  • 22.10.2021, 08:15
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Nowe władze u strażaków Fot. UG Komarów-Osada
W ostatnią niedzielę, 17 października odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy delegatów Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Komarowie-Osadzie. Dokonano wyboru nowych władz.

Prezesem został Krzysztof Romańczuk, a jego zastępcami Stanisław Burcon i Józef Pawliszak. Komendantem gminny jest Michał Niedźwiedź, sekretarzem Aneta Masłowska, a kronikarzem Ewa Barczyńska.

Do prezydium weszli Iwona Pełypyszyn oraz Stanisław Siek. Z kolei członkami zarządu są: Sebastian Jakubiak, Wojciech KudykJacek MasłowskiDariusz PanasDariusz PiekarczukKazimierz Piskorz i Zbigniew Pysiewicz oraz Andrzej Saputa.

Komisję rewizyjną tworzą: Piotr GrząśkoLucyna Baryła i Krzysztof Małyska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe