Tomaszów Lubelski: Policjanci wśród przedszkolaków

  • 21.10.2021, 13:00
  • sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Policjanci wśród przedszkolaków Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjanci tomaszowskiej komendy przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z dziećmi Przedszkola Samorządowego nr 2 w Tomaszowie Lubelskim.

Jednym z priorytetowych zadań policjantów zajmujących się profilaktyką, jest edukacja dzieci i młodzieży pod kątem szeroko rozumianych zasad bezpieczeństwa. W tym celu, policjanci tomaszowskiej komendy udali się do Przedszkola Samorządowego Nr 2  Sportowo- Artystycznej Akademii Uśmiechu w Tomaszowie Lubelskim, gdzie rozmawiali z dziećmi na tematy związane z właściwym zachowaniem się w przedszkolu.

Podczas spotkania omówiono zasady które należy przestrzegać aby droga do przedszkola była bezpieczna. Policjanci wręczyli dzieciom opaski odblaskowe i podkreślili istotną rolę noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się w przestrzeni publicznej po zmroku.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się możliwość obejrzenia policyjnego „sprzętu” oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące je pytania związane ze specyfiką policyjnej służby.

sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szkodliwe warunki pracy !
Szkodliwe warunki pracy ! 21.10.2021, 19:36
Przedszkolaki do przedszkola, a policja na ulice. Bo wyjdzie na to, ze przedszkolaki na ulicy, a Policja w przedszkolu
Czyli pokolenia
Czyli pokolenia 23.10.2021, 19:44
A wy Policja czy Milicja ? Czy trzeba do radiowozy zaglądać

Pozostałe