Nowe drogi w Kryszynie i Telatynie

  • 20.10.2021, 14:00
  • ak
Nowe drogi w Kryszynie i Telatynie Fot. UG Telatyn
Dwa odnowione, gruntownie wyremontowane odcinki dróg oddano ostatnio do użytku w gminie Telatyn.

Prace zrealizowane na drodze gminnej w Telatynie kosztowały nieco ponad 228 tys. zł. Prowadzono je na odcinku długości 249 metrów. Położono nowe, zbrojone płyty żelbetonowe na podsypce cementowo-piaskowej. Samorząd pozyskał na ten cel ponad 213 tys. zł dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Do użytku oddana została również droga Kryszynie. Zmodernizowano tam liczący ponad 300 metrów długości dojazd do pól. Inwestycja kosztowała ok. 245 tys. zł. Na to zadanie samorząd również otrzymał dofinansowanie. Było to 120 tys. zł dotacji celowej z budżetu województwa.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe