Zamość: Można jechać ul. Piłsudskiego, ale tylko kawałek

  • 20.10.2021, 08:06
  • ak
Zamość: Można jechać ul. Piłsudskiego, ale tylko kawałek Fot. iStock
Do zakończenia całej inwestycji zostało jeszcze kilka tygodni, ale od dzisiaj otwarty zostanie zamknięty dotychczas dla ruchu fragment ulicy Piłsudskiego w Zamościu.

Wykonawca umożliwia dotarcie zmotoryzowanym od skrzyżowania ulic Sadowej, Peowiaków i Piłsudskiego do wjazdu na parking przy parku. Jednocześnie zamknięty będzie jednak przejazd przez rondo Hetmana Jana Zamoyskiego u zbiegu Piłsudskiego, Akademicka i Łukasińskiego. To skrzyżowanie jest przebudowywane.

Czytaj także: Zamość rozkopany jak nigdy

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kierowiec
kierowiec 20.10.2021, 12:20
az sie prosi o wypadki objezdzanie ronda z lewej strony kolo starego szpitala, kierowcy jadący prawidlowo z Sadowej głupieją bo nie wiedzą kto ma pierwszenstwo, w przepisach nie ma nic o objezdzaniu ronda z lewej strony
Niestety
Niestety 21.10.2021, 23:00
Ronda jeszcze nie ma.... Znak pierwszeństwo peowiaków - sadowa
jeden wielki syf
jeden wielki syf 20.10.2021, 08:31
otwarty bez możliwości przejazdu. Ot cały Zamość w pigułce

Pozostałe