Lubycza Królewska: Już pół wieku są po ślubie

  • 24.10.2021, 06:20
  • wd
Lubycza Królewska: Już pół wieku są po ślubie Fot. UG Lubycza Królewska
Pół wieku trwania w małżeństwie jest z pewnością powodem do radości i dumy. Tę piękną rocznicę siedem par z gminy Lubycza Królewska świętowało w obecności burmistrza Marka Łuszczyńskiego 14 października.

Dla par małżeńskich z terenu gminy, u których 50. rocznica ślubu przypada w tym roku, przygotowano specjalną uroczystość. Wśród dostojnych i szczęśliwych jubilatów znaleźli się: Krystyna i Stanisław KowalczukowieAlina i Bolesław KuśmierczakowieWiesława i Ludwik ŁasochowieDanuta i Henryk MalinowscyDanuta i Józef Małyszowie (wszyscy z Lubyczy Królewskiej) oraz Aniela i Waldemar Krzysiakowie i Danuta i Józef Wybrańcowie (z Machowa Nowego).

Czytaj także: Złoty jubileusz małżonków z gminy Bełżec

Zaproszono wszystkich na 14 października do sali Urzędu Stanu Cywilnego w Lubyczy. Burmistrz każdej parze poświęcił czas, każdej złożył gratulacje, życzenia i wręczył Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jubilatów gościli także Dariusz Czop – sekretarz Rady Powiatu Tomaszowskiego, Mariusz Lewko – przewodniczący Rady Miejskiej Lubycza Król., Joanna Podolak – zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. 

Czytaj także: Złote pary z gminy Łaszczów

Czytaj także: Już pół wieku razem. Złote gody w Józefowie

wd

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anita
Anita 27.10.2021, 09:37
Podziwiam wszystkich Państwa za wytrwałość :) Moi dziadkowie też niedawno obchodzili 50-lecie małżeństwa i zamówiłam im w prezencie kubki z nadrukiem z 5art.pl oraz obraz na płótnie malowany przez mojego kolegę artystę :)
asia
asia 25.10.2021, 18:51
Dziekuje redakcji,ze podaliscie imiona i nazwiska par jubilatow,niestety gmina na swojej stronie nie uczynila tego WSTYD

Pozostałe