Śladem naszych publikacji. Wicestarosta o wójcie

  • 23.10.2021, 07:06
  • red.
Śladem naszych publikacji. Wicestarosta o wójcie Jarosław Korzeń
Publikujemy korespondencję, która dotarła do naszej redakcji w związku z artykułem poświęconym Łukaszowi Kłębkowi, wójtowi Ulhówka. Autorem listu zamieszczonego poniżej jest Jarosław Korzeń, tomaszowski wicestarosta.

Szanowna redakcjo, jeżeli można, to chciałbym za Waszym pośrednictwem odnieść się do ostatniego artykułu w Waszej gazecie pt. "Celebryta", a także do ostatniej sesji Rady Gminy Ulhówek.

Czytaj także: Wójt Ulhówka: Mówi się o mnie celebryta

Wójt Gminy Ulhówek Łukasz Kłębek ostatnimi czasy zaczął intensywnie leczyć swoje kompleksy moją skromną osobą. Mam nieodparte wrażenie, iż jestem jego muzą i natchnieniem. Doprawdy ja nie mam z tym problemu i niech sobie używa do woli, mam dość mocną konstrukcję psychiczną. Jednakże mam parę serdecznych próśb do Pana Wójta. Pierwsza to, aby nie obrażał demokratycznie wybranych radnych na sesji rady gminy. Druga prośba to, aby zaczął się częściej pokazywać w pracy na urzędzie, a nie pilnować swoich interesów czy romansować, a raczej uprawiać końskie zaloty, jak informuje prasa. Kolejna prośba to, aby na sesjach poświęcał czas gminie, mieszkańcom oraz ich problemom, a nie analizie lokalnej prasy czy kilku osobom, ciągle tym samym osobom. Sesja nie służy temu, aby jej połowę czasu poświęcać pomówieniom i oszczerstwom czy wmawiać ludziom coś, czego nie zrobili. Prośba następna do Pana Wójta również o to, aby projekty gminne były realizowane zgodnie z obietnicami i harmonogramem, mam tu na myśli termomodernizację szkół, świetlicy i urzędu. Projekt czeka, a ceny rosną. Podobnie jest z fotowoltaiką. To radny powiatowy Wiesław Cielica zabiega o wodociąg w kilku miejscowościach gminy, zbierając podpisy, czego wójtowi wcześniej nie udało się zrealizować.

Jeżeli chodzi o wyrzucenie Pana Wójta z zebrania Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Tomaszowskiego, którego jestem prezesem, a którego miałem dokonać, to poprosiłem wójta, aby opuścił zebranie, ponieważ zgodnie ze statutem nie płacąc składek członkowskich od 3 lat, wójt nie może brać udziału w nim i jeszcze głosować. Ureguluje składki, to będzie nadal brał udział w pracach Stowarzyszenia, które uważam działa bardzo prężnie. 

Jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to chyba nie ja mam z tym problem. Jako mąż z 23-letnim stażem i ojciec dwójki dzieci mogę udzielić Panu Wójtowi kilku rad, aby randkując nie musiał znów znaleźć się na prokuraturze z zarzutami. Skąd moja troska o mieszkańców gminy Ulhówek? Ponieważ tworzą oni również lokalną wspólnotę mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego i zasługują na godną reprezentację również podczas Sesji Rady Gminy Ulhówek.

 

                                                     Ze sportowym pozdrowieniem Jarosław Korzeń, wicestarosta tomaszowski oraz 

                                                                 prezes Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Tomaszowskiego

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
spełniony
spełniony 31.10.2021, 21:16
oj jej jaki czlowiek szczesliwy, ze takich problemow nie ma, hi hi
Analfab
Analfab 28.10.2021, 10:06
Oj kłembek nic cie w tej szkole w lubyczy nie nauczyli
Życzliwy
Życzliwy 26.10.2021, 18:21
Znałem kiedyś pana Korzenia z tej dobrej strony, po dojściu do władzy coś się chłopakowi odkleja zamiast zająć się pracą w starostwie i problemami powiatu to wraz z panem Cielico zawzięli się na pana Kłębka i ciągle coś drążą. Myślę sobie, że to pan Korzeń ma problem tylko czemu to ma służyć, nich przyjedzie do gminy Ulhówek i porozmawia ze społecznością gminy to dowie się prawdy o wójcie a pan Cielica nich oprowadzi po wioskach tak jak chodził i żebrał o głosy by dostać się do rady powiatu, teraz chyba większość mieszkańców pognałaby go że tylko ogon pod siebie i w pole a nie do Starostwa. Czasy donoszenia na swoich się skończyły.
Obywatel PL
Obywatel PL 24.10.2021, 07:29
Widać co wladza robi z ludzmi. Panie Korzen pisowski aparacie bądź pan jak mężczyzna i wyjasnij to sobie jak chlop z chlopem a nie listy pisac. Po Pana zachowaniu związanym z łukiem triumfalnym wnioskuje ze jest Pan blaznem tego malego starego chorego czlowieka. żal mi pana i szkoda mi tych pieniędzy obywateli które mogły zostać wydane na lepszy cel niz na kawalek betonu. Wy tam dla kasy jestescie a nie po to zeby robić tak żeby obywatelom lepiej sie żyło, tylko wam i rodzinkom. Durnie bez wlasnego rozuma, góra szepcze wam do ucha a wy jak te barany na pastwisku idziecie gdzie wam każą.
mieszkaniec Ulhówka
mieszkaniec Ulhówka 25.10.2021, 11:53
Pan starosta ma kompleksy z Panem wójtem ale czemu to ma służyć, Prosty człowiek doceni to w wyborach, ja jestem zdruzgotany zachowaniem Pana Korzenia a GŁOS ODDAM NA Pana WÓJTA BO TO CZŁOWIEK MOŻE I Z WADAMI, ale dla gminy robi dużo.
Grzegorz
Grzegorz 27.10.2021, 13:14
To jest straszne ludzie którzy bronią wójta okazują się samymi analfabetami nie potrafią napisać kilku słów bez jakichś błędów ortograficznych bądź stylistycznych to jest po prostu żenujące i widać jaki elektorat wybiera tego po żal się wójta. Potraficie tylko oceniać bo droga gładka bo impreza w remizie kilka zabaw pod chmurką z gównianą grochówką i tyle potraficie powiedzieć idziecie na wybory i postawić e tylko x i to o was świadczy o waszej głupocie
Ryszard Ty Draniu
Ryszard Ty Draniu 23.10.2021, 17:06
Jeszcze do Wójta w Bełżcu jeden list prosimy, bo działa podobnie. Tylko za romanse kto inny odpowiedzialny i prosto z sadu leci z koszem jabłek. Możnaby z chóru o tym śpiewać, taka cnotliwość, niczym zapis w testamencie.
Grzegorz
Grzegorz 24.10.2021, 13:01
Żal mi ciebie i twoich wylewnych wywodów , sam głosowałeś na PiS a teraz beczysz jak baran i widać że pojęcia zielonego nie masz co się dzieje w gminie Ulhówek gdzie za miast wójta udaje i rządzi celebryta po żal się Boże
I
I 23.10.2021, 11:18
Wspaniały jest Pan wicestarosta, po prostu wspaniały.

Pozostałe