Pobił babcię na śmierć

  • 19.10.2021, 06:00
  • Leszek Wójtowicz
Pobił babcię na śmierć Fot. policja.pl
Dusił, kopał i bił pięściami, krzesłem i kolanem po całym ciele, czym spowodował obrażenia skutkujące zgonem 90-latki. Za 27-latkiem z gm. Obsza na długo mogą się teraz zamknąć bramy więzienia, bo śledczy oskarżyli go o zabójstwo swojej niepełnosprawnej babci. Paweł P. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

6 maja nad ranem do szpitala zabrano nieprzytomną 90-latkę z Olchowca (gm. Obsza). Kobieta znajdowała się w ciężkim stanie. Karetkę wezwał 27-letni wnuk poszkodowanej, choć nie powiedział wprost, że pomoc potrzebna jest jego babci. Na miejscu okazało się, że mężczyzna znajdował się w znacznym stopniu nietrzeźwości.

Czytaj także: Mąż sadysta. Złapał żonę za szyję i dusił

Lekarzom nie udało się uratować życia starszej pani, a zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią kobieta została pobita, o czym świadczyły obrażenia m.in. głowy i klatki piersiowej.

Czytaj także: Podły syn. Pobił matkę i okradł

Podejrzenia padły na wnuka, z którym mieszkała ofiara. 27-latek został zatrzymany. Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju przedstawiła mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć babci, a sąd tymczasowo aresztował podejrzanego.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe