Nowa Kronika Tygodnia już we wtorek w sprzedaży

  • 18.10.2021, 18:05
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już we wtorek w sprzedaży
We wtorek, 19 października ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Znane są już wstępne wyniki Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Wieś bardzo się zmienia, także ta zamojska. 

>>>> Rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu Kroniki Tygodnia. Jak zdobyć złoty pierścionek dla swojej ukochanej? Szczegóły w tym numerze.

>>>> Nie na festynie, nie przez rozdawanie ulotek ani nie przez fantowe loterie, ale kampanią społeczną z udziałem seniorów miasto Zamość promuje szczepienia przeciwko COVID-19. 

>>>> Przez brunatne drzwi szarej kamienicy, mijając starą, łuszczącą się klatkę schodową, można wejść do maleńkiego świata pełnego barw, kwiatów, obrazów, bibelotów i... poczuć się jak dziecko. Gdzie tak jest? 

>>>> Dusił, kopał i bił pięściami, krzesłem i kolanem po całym ciele, czym spowodował obrażenia skutkujące zgonem 90-latki. Śledczy oskarżyli 27-latka o zabójstwo niepełnosprawnej babci.

>>>> Oba rosną przy ul. Piłsudskiego, gdzie prowadzona jest duża inwestycja drogowa, oba są wiekowe. Na ostatniej sesji w Zamościu pochylono się nad uchwałami w sprawie ustanowienia drzew pomnikami przyrody.

>>>> Wójt Turobina sądzi się ze strażakami. O co poszło? O strażacki wóz.

>>>> Na razie jest tylko umowa dzierżawy i wokół sprawy nic się nie dzieje, ale mieszkańcy wsi Zatyle, Szalenik i miasta Lubycza Królewska wolą dmuchać na zimne i uprzedzić fakty. Bo nie chcą elektrowni. 

>>>> W tym roku w Hrubieszowie najprawdopodobniej nie będzie drastycznych podwyżek cen energii cieplnej. A co przyniesie początek 2022 roku?

To tylko część artykułów z tego numeru. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe