Hrubieszów: Więcej anestezjologów w szpitalu

  • 18.10.2021, 07:06
  • ak
Hrubieszów: Więcej anestezjologów w szpitalu Fot. SPZOZ Hrubieszów
Jest nowa lekarka w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie. Na czele oddziału anestezjologii i intensywnej terapii stanęła Elżbieta Maćkowiak-Świergoń.

Pani doktor ma bogate doświadczenie zawodowe. Zdobywała je pracując ostatnio w szpitalu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Czytaj także: Remonty w hrubieszowskim szpitalu dobiegły końca

W Hrubieszowie zarządza zespołem składającym się z czterech lekarzy specjalistów w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii oraz dwudziestu czterech pielęgniarek. Spośród tych ostatnich siedem ma specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, jedna jest specjalistką pielęgniarstwa anestezjologicznego, a dwie pielęgniarstwa internistycznego.

Oddział anestezjologiczny w hrubieszowskim szpitalu dysponuje pięcioma stanowiskami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt medyczny umożliwiający kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów. 

Czytaj także: Nowa dyrektor szpitala przyjechała z Podhala

Czytaj także: Kolejna nowatorska operacja w hrubieszowskim szpitalu

Czytaj także: Kolejne śledztwo w powiecie hrubieszowskim. Chodzi o szpital

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 24.10.2021, 09:00
Jestem mieszkańcem Hrubieszowa i korzystam z opieki zdrowotnej i byłem w przechodni po całym zamieszaniu uwarzam że wpłynęło pozytywnie na działalność personelu medycznego co całkowicie miało pozytywny wpływ na całą slurzbe zdrowia i dlanas pacjentów obserwujmy i krytykujemy jak trzeba
Więcej anestezjologów?
Więcej anestezjologów? 18.10.2021, 21:54
Chyba tylko po to,żeby uśpić czujność mieszkańców.
Erwin publiczny
Erwin publiczny 18.10.2021, 12:20
No wielki sukces ale czemu na zdjęciu nie było władz starostwa, etatowego członka zarządu d/s walki z covid 19,vice ministra sprawiedliwości, przewodniczącego społecznej rady pani p.o.. Przepraszam tylko pytam, proszę za ten wpis nie kierować zawiadomienia do organów PLIS Wasze bałagarodie.
Oko
Oko 18.10.2021, 08:58
No to jeszcze szesciu lekarzy potrzeba. Na neurologię przede wszystkim bo tam przyjmują lekarzy, których wkrotce odwiedzi z okazji setnych urodzin burmistrzowa! Ten szpital to wkrotce bedzie hospicjum!

Pozostałe