Koronawirus: Zdalna nauka w ponad 200 szkołach w województwie

  • 15.10.2021, 14:21
  • ak
Koronawirus: Zdalna nauka w ponad 200 szkołach w województwie Fot. pixabay.com
Na koniec tego tygodnia na liście szkół i przedszkoli z województwa lubelskiego, w których nauka częściowo odbywa się zdalnie jest ponad 200 placówek. Z domów w lekcjach uczestniczą również dzieci i młodzież z naszego regionu.

Dzisiaj (15 października) kwarantannę i naukę z domu kończą uczniowie podstawówki w Kotlicach, dzieci z przedszkola integracyjnego Bambini w Biłgoraju, Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej oraz technikum przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu. W poniedziałek (18 października) po kwarantannie wyznaczonej do niedzieli do szkolnych ławek wrócą uczniowie SP w Woli Różanieckiej (gm. Tarnogród).

Czytaj także: Lubelskie z największą liczbą zakażeń i zgonów

Natomiast od wczoraj do poniedziałku (18 października) na zdalną edukację przeszła klasa licealna przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Zamościu. Identycznie jest w Szkole Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Biłgoraju. 

Do czwartku, 21 października częściowo zdalna edukacja ma być prowadzona w SP im. Generała Władysława Sikorskiego w Goraju, w technikum leśnym w Biłgoraju oraz technikum przy ZSP nr 5 w Zamościu. O dzień dłużej z domów uczyć się będzie część uczniów SP nr 10 im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu. 

Pełna lista szkół i przedszkoli, które przeszły na naukę zdalną w załączniku poniżej

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe