Dwaj nastolatkowie nakradli piwa za 2 tys. zł

  • 15.10.2021, 12:00
  • ak
Dwaj nastolatkowie nakradli piwa za 2 tys. zł Fot. pixabay.com
Jest ich dwóch, są rówieśnikami, razem mają dopiero 30 lat, a na koncie wielokrotne kradzieże alkoholu. 15-letni koledzy wynieśli ze stacji paliw piwo za 2 tys. zł. Zajmie się nimi sąd rodzinny.

Jeden z chłopców jest mieszkańcem gminy Werbkowice, a jego kolega pochodzi z gminy Mircze. Działali w tej drugiej. Upatrzyli tam sobie stację paliw, z której kradli piwo.

Czytaj także: Złodziejska szajka rozbita. Działało w niej 8 nastolatków

Sprawa wyszła na jaw jeszcze w wakacje, gdy właściciel stacji odkrył, że brakuje mu alkoholu. Zgłosił kradzież policji. Po przejrzeniu monitoringu okazało się, że to sprawka dwóch 15-latków.

Niedawno przedsiębiorca podsumował swoje straty i wyliczył, że w sumie, w pewnym okresie czasu skradziono mu piwo na wartość ponad 2 tys. zł. Skrupulatnie obejrzał zapis z kamer i wyszło na jaw, że dwaj chłopcy bywali u niego wielokrotnie. Mieli sprawdzony sposób na wynoszenie alkoholu tak, by nikt ich nie przyłapał.

– Jeden z nastolatków rozmawiał ze sprzedawcą, aby odwrócić jego uwagę. Czasami kupował słodycze lub zamawiał hot doga. W tym czasie drugi kompan pakował do plecaka puszki z piwem – opowiada Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Sprawa nastoletnich złodziei została już przekazana do sądu rodzinnego.

Czytaj także: Uczciwy nastolatek z gm. Mircze. Znalazł kasę i oddał

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
qurfa i wszystko dla kasy. Co za ludzie ?????W sumie to nie ludzie to…
qurfa i wszystko dla kasy. Co za ludzie ?????W sumie to nie ludzie to wilki co zjedzą człowieka za złotówke hahahhaah 25.10.2021, 23:08
A jak tam Pani Krysiu sprawa z nielegalnym wydobyciem pisaku, nielegalną koncesją , nielegalnym składowiskiem śmieci , z niekompetencyjną weryfikacją tych śmieci hahahah to wszystko zalatuje łapówkami. Nikt za nic nie odpowiadał. Ale w przedszkolach uczyccie pewnie ekologii hahahah
Ogólnie sprawa dla CBA
Ogólnie sprawa dla CBA 25.10.2021, 22:40
Kto gówniarzom dopisuje hurtowe ilości kradzieży. Chyba ze to prawda i busem wywozili hahhaahha
I kto to zweryfikuje  ? Ziobro  hahahha
I kto to zweryfikuje ? Ziobro hahahha 25.10.2021, 22:44
Lle co mnie to obchodzi nie miałem ojca w SB ani w MO, nawet do ORMO nie należał jak wiekszości funkcjonariuszy. To nawet do SW sie nie dostałem hahahaha.
cosanostra  ebana  z herbatkowa
cosanostra ebana z herbatkowa 25.10.2021, 22:32
Jest ich dwóch razem mają 30 lat/ czyli po 15 i wyebali po 300 l piwa w jeden dzień hahahah. Co za news. sam bym zgon zaliczył po 10 l Nerki by mi wysiadły albo demolke na posterunku bym wam zrobił . To jak to było naprawdę. Ale Naprawdę a nie ściema jak ze śmieciami. Bo widze ktoś na tym wałki trzepie jak nie z firmami śmieciowymi to teraz hhhm z ubezpieczycielami ? Bo kto inny na tym skorzysta ?
WSI  hahahah
WSI hahahah 25.10.2021, 21:11
Logiczne myslenie usprawni służby i przestaną odpiedalać sceny rodem z Bagdadu hahaha. Dzieci szkolone pezez Ormowców i Ubeków hahahahha Bo gdzie po za prywatną ochroną i sklepach z broni ta rzesza ludzi trafiła do pracy. Nie wszyscy pozytywnie byli zweryfikowani bo nie wszystkim komisja Michnika w akta wleciała w latach 90+. Japierd mafia nad mafiami. Na to wszystko tylko usypać Polskie Alcatraz.
 MANDO
MANDO 24.10.2021, 09:23
LANIE WODY
Mandolina
Mandolina 25.10.2021, 20:36
Co nie weź nakradnij piwa na 2 tyś.To już mafia musi być z busem czy ciężarówką a nie pospolity pijaczek co by flaszkę wódki brał. ściema jakaś przedsiębiorcy czy kogoś tam. Takie ilości to przesada w naciąganiu ubezpieczyciela. itd itp. Co na to pani Krysiu? Żulik ukradnie piwo na 2tyś ? Logiki trochę!!!!!!!!!!!!!!!!
Krystian z 30 l piwa  bez akcyzy
Krystian z 30 l piwa bez akcyzy 23.10.2021, 23:22
Zapraszam Pani Krysiu na piwo zobaczymu ile mozna wypić przez noc. Bedzie Miała pani porównanie w realu i przedstawi to prokuratorowi co takie dziwne rzeczy wypisuje dla was. Kontakt SMS w wydziale zwalczania przestępczostepczości internetowej czy jak sie ci starsi panowie na czatach nazywają spisując raporty z działalności swojej hahhahaa
Szczeroć was uwolni  z zaszłości  postkomunistycznej  przeszłości
Szczeroć was uwolni z zaszłości postkomunistycznej przeszłości 23.10.2021, 22:17
Pani Krysiu przez odpowiednie informatyczne komórki KPMO /KPP czy gdzie wy tam teraz rodzinnie pracujecie. Prosze o odpowiec pod prywatny nr tel na SMS albo na tej stronie w kontynuacji sagi policyjnej i ich cierpienia z powodu niskich zarobków hahahh
Szczerość  drogą do praworządności
Szczerość drogą do praworządności 23.10.2021, 21:59
Bo za moich czasów jak guwniarze gdzieś szyby powybijali to mo/po podjeżdzało i reszte szyb pałami wybijało zeby sie miesciło to w & i mieli wydajność. TO ile tych piw nakradli pani rzeczniczko ? ale szczerze.
rzecznik  samego siebie nie sponsorowany  z waszych podatków
rzecznik samego siebie nie sponsorowany z waszych podatków 23.10.2021, 22:02
Takimi drobnymi kłamstewkami zrażacie społeczeństwo do siebie, Tak mi sie wydaje
i to wypili na miejscu
i to wypili na miejscu 23.10.2021, 21:53
Pani Edyiu niech wagowo pani policyz cyz uda sie wznieđ Piwo na 2000 zl 2-um nastolatkom To jest ok 300 kg jak tak licze. Piwo 3pln /2000 na o,5 l cyz tam kg to cos ktođ przesadzi albo problem z liczeniem ma. To musieli albo busem podjechać albo kilka dni tam chodzić. Dobrze wasz wydział PG obliczył czy dogadali sie z poszkodowanym ? COś tu śmierdzi 2000/3pln za piwo wychodzi 666 byrelek czy puszek / na 0,5 l wychodzi 333 kilo hahahhah. Pani Edytko prosze o sprostowanie fantastycznych doniesień !!!!!!!!!!!!!!
Rzecznik samozwaniec
Rzecznik samozwaniec 23.10.2021, 22:11
To albo im postawicie zarzut zorg ganizowanej działalności przesteczej i znajdziecie kogos co wywiózł 300 kg piwa albo ścieme prowadzicie dalej ze 2 nastolatków tyle wypiło i wyniosło hahahhaha Logiki troche

Pozostałe