Zamość: Budżet obywatelski na finiszu

  • 17.10.2021, 07:19
  • ak
Zamość: Budżet obywatelski na finiszu Fot. Archiwum KT
Niedawno zamościanie zdecydowali, jakie inwestycje miasto zrealizuje w 2022 roku w ramach budżetu obywatelskiego, a samorząd tymczasem finiszuje z zadaniami wybranymi przez mieszkańców w zeszłym roku.

Przypomnijmy, że głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego Zamościa na przyszły rok zakończyło się decyzją, że jako ogólnomiejski zostanie zrealizowany projekt budowy centrum rozrywki na ul. Królowej Jadwigi. Ponadto inwestycje będą przeprowadzone na każdym z osiedli.

Czytaj także: Ludzie chcą rozrywki w Zamościu

A magistrat poinformował właśnie, że do końca zmierzają projekty wprowadzone do obywatelskiego budżetu przed rokiem na bieżący. Zarząd Dróg Grodzkich przekazał wykonawcom ostatnie place budowy. Do końca grudnia ma być sfinalizowana budowa bocznej ulicy Majdan, przebudowa drogi na osiedlu Szwedzka w rejonie ul. Topolowej 4, 6; Szwedzka 31 i 33, przebudowa parkingów w rejonie ulicy Kamiennej, a także wykonanie traktu pieszo-jezdnego przy świetlicy osiedlowej obok Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Lwowskiej.

Czytaj także: Budżet obywatelski Zamościa na 2021 rok

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe