Kobieta wdzięczna policjantom. Napisała list

  • 13.10.2021, 10:00
  • ak
Kobieta wdzięczna policjantom. Napisała list Fot. pixabay.com
„…Dziękuję Panom za okazane serce, a Panu Komendantowi gratuluję takich ludzkich i wrażliwych policjantów…” – takie słowa znalazły się w liście, jaki do komendanta wojewódzkiego policji napisała jedna z mieszkanek powiatu tomaszowskiego.

Chodzi o zdarzenie sprzed kilku dni. Policjanci drogówki pełnili akurat służbę na ulicach miasta. Podjechała do nich kobieta prosząc o pomoc. Powiedziała, że właśnie jedzie ze szpitala. Odebrała stamtąd kuzynkę, która przeszła skomplikowaną operację nogi. Miała ją zawieźć do domu, ale bała się, że nie poradzi sobie z transportem chorej kobiety po schodach. Nie chciała jej narazić na kolejny uraz.

Policjanci pojechali pod dom. Wzięli kobietę na ręce i ostrożnie wnieśli ją do mieszkania.

Czytaj także: Dziewczynka się dusiła, policjanci ruszyli z pomocą

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe