Gm. Szczebrzeszyn: Strażacki zjazd w Kawęczynie. Wybrali nowe władze

  • 13.10.2021, 09:00
  • ak
Gm. Szczebrzeszyn: Strażacki zjazd w Kawęczynie. Wybrali nowe władze Fot. UMiG Szczebrzeszyn
W Kawęczynie odbył się XII Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP. Podczas spotkania podsumowano pięcioletnią działalność i wytyczono kierunki na przyszłość. Wybrano też nowe władze.

Prezesem został Zbigniew Paprocha, a jego zastępcami Robert Cioś i Mateusz Gonera. Komendantem wybrano Przemysława Kniaziowskiego, jego zastępcą Piotra Kłusa. Sekretarzem jest Rafał Nizio, zaś skarbnikiem Zdzisław Oczkoś.

Członkowie zarządu to: Damian HałasaDariusz StrzałkowskiArkadiusz GodziszAntoni HajdukMariusz WypychKrzysztof Ciebień i Mariusz Babiarz.

W komisji rewizyjnej mają pracować: Dariusz Kaszyca (przewodniczący), Andrzej Zwoliński oraz Tadeusz Wawryk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe