Hrubieszów: Przestępstwa nie było, jest awans

  • 12.10.2021, 15:25
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Przestępstwa nie było, jest awans
Radny Marcin Zając pnie się po szczeblach kariery w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa przy zatrudnieniu Marcina Zająca, radnego powiatowego i członka zarządu powiatu, w pośredniaku w Hrubieszowie. Śledztwo w sprawie domniemanego przekroczenia uprawnień przez starostę zostało umorzone.

Czytaj także: To był konkurs czy ustawka?

Na początku maja Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego przekroczenia uprawnień przez starostę hrubieszowskiego. Miało ono dotyczyć polecenia zmiany kryterium w konkursie na wolne stanowisko pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Hrubieszowie. 15 października ub. roku ówczesny dyrektor tego urzędu Sławomir Marciniuk ogłosił konkurs na zatrudnienie referenta ds. rejestracji, ewidencji i świadczeń, analiz rynku pracy, aktywizacji, pośrednik pracy-stażysta. Wakat powstał po przejściu na emeryturę pracownicy.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gebels a czy ja z PSL ze mam sie znać na traktorach zeby weryfikacje przechodzić?
Gebels a czy ja z PSL ze mam sie znać na traktorach zeby weryfikacje przechodzić? 13.10.2021, 23:37
Z miny widac ze o doniosłych rzeczach przemawia. Coś jak gomułko czy gierek.Ale brawa dla wolnych sądów i niezależnej prokuratury
kierowca  bomboewca
kierowca bomboewca 13.10.2021, 23:39
mnie nie stać na Traktor bo mój ojciec nie był w ZSL teraz PSL czy inne qurestwo po PPR co patriotów udają
Co łaska  a wam  odpuszcze   bo zbieram  na  BMW X5
Co łaska a wam odpuszcze bo zbieram na BMW X5 13.10.2021, 23:11
A o czym on tak dumnie przemawia ze fota zrobiona pod zamówienie ? O rozebanych drogach po obwodnicy Czy jak kolejny z PSL o chodniku na Polnej od 20 lat hahahha. Kiełbasa wyborcza przekazywana z ojca na syna. Ile prokuratura bierze za odpuszcanie grzechów ? Co łaska czy stawki mają jakieś, hahaha Ebana farsa te sądy i nasza władza.
Prusak wschodni
Prusak wschodni 13.10.2021, 23:46
Dobra wiem złomny te BMW to dziadówka może być skromny Mercedes SLK 200 AMG . Mile widziane datki na wsparcie bezrobotnego pieszego .NR konta w redakcji !!!!!!!!!!!! Mile widziane wsparcie z zagranicy od Poloni z Niemiec hahhahaha.
Biedny wyborca chodzący pieszo w tej zgrai bezprawia i braku parrtoli…
Biedny wyborca chodzący pieszo w tej zgrai bezprawia i braku parrtoli Policyjnych 13.10.2021, 23:19
Każdemu z was odpuszcze czy to klet czy władza czy sądy, Zbieram na nowe auto i potrzebuje waszego miłosierdzia , odrobiny państwowego wsparcia no funduszu wsparcia Unijnego wyrównania. NR konta dostępny w redakcji z dopiskiem NEW BMW X5 e 70 za free.
Dobrej mysli
Dobrej mysli 13.10.2021, 23:05
AntyZero nie trac wiary PSL ma 2 % w sądażach to poleci ta dziczyzna z lasów i łąk te zajączki kuroptaki i inne czerwie. Zacznie sie może czas zmian. Moze nawet i w prokuraturze.
AntyZero
AntyZero 12.10.2021, 20:28
Przecież on jest chyba w ziobrowej partii? Jaki prowincjonalny prokurator odważy się wystąpić przeciwko ludziom czlowieka, kotry daje mu pensje? Czysty kabaret:)
mieszasz  qurfo  nieczysta
mieszasz qurfo nieczysta 13.10.2021, 23:01
Co ty mieszasz pomieszańcy jak Zające są i byli z PSL
Zając krześniak od Zająca zieńcia-stryja
Zając krześniak od Zająca zieńcia-stryja 13.10.2021, 23:48
Chyba masz rację, że młody Zajączek jest w PSL, bo włazi Jóżkowi w d..pę jak czopek, a Jóżko też go wychwala, jaki to un mundry. Ciekawe zachowanie, tym bardxiej, że miał prawdopodobnie budować w powiecie struktury Solidarnej Polski. A tu raptem zwrot ku zielonej koniczynie. Chyba lepsze i pewniejsze profity obiecał Jóżko. Już sam fakt tej ekspresowej kariery to potwierdza.
Kariera Nikodema Dyzmy
Kariera Nikodema Dyzmy 12.10.2021, 18:14
Tylko patrzeć jak zostanie dyrektorem PUP. Oczywiście wygra konkurs, bo jakże by inaczej.

Pozostałe