Biłgoraj: Porządek na drodze między szkołą a szkołą

  • 14.10.2021, 06:08
  • Leszek Wójtowicz
Biłgoraj: Porządek na drodze między szkołą a szkołą Wewnętrzna droga dojazdowa (na zdjęciu) będzie we władaniu RCEZ w Biłgoraju.
Koniec przepychanek pomiędzy dwiema szkołami w Biłgoraju.

Chodzi o to, aby był dojazd i do Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, i do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Biłgoraju. Radni nie uwzględnili petycji rodziców uczniów tej drugiej placówki i klamka zapadła. Podział będącej w trwałym zarządzie Szkoły Muzycznej działki stanie się wkrótce faktem.

Czytaj także: Szymon Gmyz z RCEZ najlepszy w konkursie UPZ

Kilka miesięcy temu powiat biłgorajski podjął działania w przedmiocie podziału nieruchomości będącej w trwałym zarządzie PSM I stopnia w Biłgoraju oraz wygaszenia trwałego zarządu na części nieruchomości, stanowiącej drogę dojazdową PSM oraz przekazaniu jej we władanie RCEZ.

– Postanowiliśmy zrobić porządek z tą drogą dojazdową po sygnałach od pracowników i rodziców uczniów RCEZ, którzy mieli utrudniany dojazd – wyjaśnia starosta biłgorajski Andrzej Szarlip. – W planach jest rozbudowa sali gimnastycznej przy RCEZ, dlatego nie może dojść do sytuacji, że samochody nie wjadą na miejsce budowy, bo ktoś zablokuje im przejazd.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe