Komarów-Osada: Pokonać stres. Warsztaty dla gimnazjalistów

  • 20.03.2017, 08:00
  • ak
Komarów-Osada: Pokonać stres. Warsztaty dla gimnazjalistów PG w Komarowie-Osadzie
Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Komarowie-Osadzie wiedzą, jak radzić sobie ze stresem. Uczyli się tego podczas warsztatów, które w ich szkole zorganizowano w miniony piątek (17 marca).

Zajęcia dla gimnazjalistów z Komarowa-Osady poprowadziła Karolina Jachymek, studentka V roku psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczególny nacisk kładła na te zagadnienia, które młodzi ludzie mogą wykorzystać przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym. 

Podczas warsztatów uczniowie uczyli się, czym jest stres i jakie mogą być jego konsekwencje. Poznali również sposoby radzenia sobie z nim w różnych sytuacjach. Poza teorią, młodzi ludzie mieli także okazję sprawdzenia w praktyce, jak pokonać stres, a przynajmniej jak złagodzić napięcie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe