Zamość: Chodził nad rzeką z pętlą na szyi, chciał się zabić na moście

  • 11.10.2021, 13:00
  • ak
Zamość: Chodził nad rzeką z pętlą na szyi, chciał się zabić na moście Fot. pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne
Na szczęście ktoś zobaczył tego człowieka, wezwał policję, a funkcjonariusze błyskawicznie dotarli na miejsce. W ostatniej chwili, wspólnie ze świadkiem uratowali życie desperata.

Chodzi o zdarzenia, do których doszło w piątek (8 października) nad rzeką Łabuńką w Zamościu. Dyżurny policji skierował tam dzielnicowych, jak tylko dostał informację, że brzegiem idzie nietrzeźwy człowiek z pętlą na szyi. Było jasne, że może próbować odebrać sobie życie.

Czytaj także: Chciał się zabić. W porę znalazła go policja

Gdy policjanci znaleźli się we wskazanym miejscu, desperat był już po zewnętrznej stronie barierki mostu. Nagle skoczył i zawisł na sznurze kilkadziesiąt centymetrów na powierzchnią rzeki.

Nie było czasu do stracenia. Policjanci przytrzymali mężczyznę, a wzywający ich świadek, który w pobliżu pracował przy porządkowaniu rowów,  przeciął sznur. 26-latek przeżył. Do czasu przyjazdu karetki policjanci monitorowali jego funkcje życiowe. Później młody człowiek został przekazany medykom. 

Czytaj także: Nagi desperat z nożem w Hrubieszowie

Czytaj także: Ten człowiek przeżył dzięki szybkiej interwencji policjantów

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jogi
jogi 18.10.2021, 18:31
to jakiś ćpun
Pomyślcie  ci co macie etaty  po rodzicach
Pomyślcie ci co macie etaty po rodzicach 12.10.2021, 00:04
Tyle chyba w temacie. Nie reagowała żadna słyżba co za to kase bierze ani MOPS ani Funkcjonariusze pseud- odrogówki ze straży miejskiej . Coś komuś daje to do myślenia ?
Piepszone słyżby  nic niewarte
Piepszone słyżby nic niewarte 11.10.2021, 23:36
japierd nigdy bym sam nie odszedł, nawet skrzywdzony, Jak juz to nwm z tymi co mnie w to wprowadzili i czy pas szahida czy bus wyładowany saletrą. Samobójcza śmierć to dla, hmmm wrażliwych Bo tak chyba można nazwać kogoś kto zawiódł sie na społeczeństwie a nie chce zemsty. Co wy na to 2 tony saletry w znienawidzony urząd hahahah teraz pod kuratelą ABW czy innego kurestfa po WSI
Słabi ludzie
Słabi ludzie 11.10.2021, 23:25
To tylko psychiatra chyba . Nwm nigdy nie miałem myśli samobójczych,bardziej takie co żołnierz ten co wjechał w WTC jak zobaczył ze go kraj wyebał. 2 tony amonitu i w coś co cb wqurfia, a nie pętla na szyje jak pospolitemu złodziejowi. Bus poniemiecki nie jest drog. Znacie chyna zamach na WTC z 93 roku ?
Samobojca
Samobojca 11.10.2021, 20:28
Nie chciał tego zrobić szukał pomocy każdy kto chce to zrobić wie jak nie szuka siepobliki
czyzby
czyzby 11.10.2021, 19:35
moze to ten co popelnil samobojstwo na starowce?
DRIVER
DRIVER 11.10.2021, 18:56
a teraz pytanie... pomogli mu - czy raczej przeszkodzili?
może niedoszły denat sam odpowie? ; )
Mnich  samozwaniec  z  twierdzy książ
Mnich samozwaniec z twierdzy książ 11.10.2021, 23:41
deklu może zgłoś sie do egzorcysty naczelnego z PO z Kaszub tan mają złoty garnek po NSDAP to odpowiedzą ci na wszelkie pytania

Pozostałe