Tomaszów Lubelski: Będzie na sprzęt. Czeki dla druhów

  • 10.10.2021, 09:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Będzie na sprzęt. Czeki dla druhów Fot. KP PSP w Tomaszowie Lub.
Jednostki OSP z Majdanu Górnego, Nowosiółek, Tarnawatki, Telatyna, Rudy Żurawieckiej, Zadnogi i Majdanu Krynicki mają do wydania trochę pieniędzy. W minionym tygodniu przekazano im symboliczne czeki z programu grantowego „ORLEN dla Strażaków”, którego organizatorem jest Fundacja ORLEN.

Podczas zorganizowanej z tej okazji uroczystości zaświadczenia o finansowym wsparciu przekazał druhom poseł Tomasz Zieliński w obecności starosty tomaszowskiego Henryka Karwana oraz Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lub. st. bryg. Mirosława Michońskiego.

Celem programu realizowanego przez Fundację ORLEN jest wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych poprzez dofinansowanie lub sfinansowanie zakupu sprzętu niezbędnego głównie podczas walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami na terenie działania wnioskodawców.

Czytaj także: Złota odznaka dla OSP

Czytaj także: Jubileusz druhów z Gorajca Starej Wsi

Czytaj także: Strażacy z Tomaszowa dostaną nowy samochód. To będzie ford

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
^_^
^_^ 12.10.2021, 13:40
ci dostaną pieniadze, ktorzy głosowali na pis :)
Okawango
Okawango 10.10.2021, 21:16
Jak to Pislandzie czeki bez pokrycia i propaganda na okrągło!!! 100% Kaczystanu!!!

Pozostałe