Zamość: U progu kariery. Kto znalazł się w finale?

  • 06.10.2021, 14:15
  • ak
Zamość: U progu kariery. Kto znalazł się w finale? Fot. ZDK Przesłuchania konkursowe odbyły się w pierwszy weekend tego miesiąca, a finałowa gala jest planowana na niedzielę, 17 października o godz. 16. 
Już wiadomo, którzy mali artyści wezmą udział w finale konkursu "U progu kariery" organizowanego przez Zamojski Dom Kultury.

Wśród uczestników Konkursu Pięknego Mówienia awansowali: Filip Godzisz , Gabriel Kwiecień, Ula Nicał, Oliwier Dobromilski, Oliwia i Natalia Muzyczka, Zuzia Urbańczyk i Maja Bednarczuk , Kornel Topolski, Gabriel Olborski, Teodor Michałuszko, Witold Pakuła, Helena Kot oraz Staś Momot. W gronie wokalistów do finału przeszły: Wiktoria Nowosad i Liliana Buko.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w pierwszy weekend tego miesiąca, a finałowa gala jest planowana na niedzielę, 17 października o godz. 16. 

Konkurs "U progu kariery" to także szansa dla dzieci uzdolnionych plastycznie. W tym roku najwyżej zostały ocenione prace, które wykonali: Martyna Choduń, Adam Pankiewicz, Iga Kozioł, Wiktoria Kostecka, Emma Romaszko, Marika Oliwiak, Marcel Grula, Gabriela Tama, Sara Mazur, Emilia Koczułap, Michał Majdan i Dina Huszalak. 

Wszystkie dzieci biorące udział w części plastycznej miały za zadanie przedstawić "Ilustrację swojej wizji odwagi". Wszyscy wymienieni wyżej finaliści otrzymali równorzędne nagrody.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe