Policjantki odwiedziły dzieci. Było wesoło

  • 03.10.2021, 07:17
  • sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Policjantki odwiedziły dzieci. Było wesoło Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjantki tomaszowskiej komendy w ramach współpracy z Specjalnym Ośrodkiem Wsparcia przeprowadziły pogadankę z dziećmi Gminnego Przedszkola w Ulhówku. Celem spotkania było propagowanie tematyki przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz szeroko rozumiane bezpieczeństwo

Policjantki zwróciły dzieciom uwagę, jakich zasad przestrzegać aby droga do szkoły była bezpieczna. Najmłodsi dowiedzieli się również jak ważne jest podróżowanie samochodem w fotelikach oraz z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. Podczas spotkania promowana była akcja "Świeć przykładem" w związku z czym rozdane zostały dzieciom elementy odblaskowe i podkreślona została ich rola podczas korzystania z dróg przez niechronionych uczestników ruchu. Dzieci miały możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące je pytania związane z pracą policjanta z czego chętnie skorzystały.

sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe