Zamość: Niezwykły Dzień Chłopaka w I LO

  • 02.10.2021, 06:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Niezwykły Dzień Chłopaka w I LO Fot. Piotr Bojanowski
I Liceum Ogólnokształcące ma już 105 lat. Poszczycić się może wspaniałą tradycją, wysokim poziomem nauczania – najlepsza zdawalność matur wśród zamojskich szkół (matura 2021), ale również, co podkreślają uczniowie, przyjazną atmosferą.

30 września - Dzień Chłopaka stał się pretekstem do pikniku integracyjnego, którego pomysłodawcą był Samorząd Uczniowski. Zaproszenie do wspólnej zabawy przyjęli nie tylko uczniowie, ale również dyrekcja i nauczyciele, a nawet rodzice i przechodnie. Były tańce, zawody sportowe, konkursy i gry planszowe, a przede wszystkim wspaniała atmosfera. Piknik zakończyły otrzęsiny klas pierwszych; każda klasa zaprezentowała się wg scenariusza własnego pomysłu – było ciekawie i wesoło.

Po okresie izolacji społeczność szkolna szczególnie docenia dobre relacje międzyludzkie, a wspólna zabawa jest doskonałą okazją do lepszego poznania się, stworzenia przyjaznego klimatu oraz motywacji do pracy i nauki.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe