Hrubieszów: Sierżant Lew odwiedził dzieci

  • 30.09.2021, 15:34
  • asp. szt. Edyta Krystkowiak/KPP Hrubieszów
Hrubieszów: Sierżant Lew odwiedził dzieci Fot. KPP Hrubieszów
Wczoraj odbyło się spotkanie z dziećmi i ich wychowawcami w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Hrubieszowie. Na spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa w szczególności w ruchu drogowym uczestniczyła także policyjna maskotka.

Pluszowy Sierżant Lew wraz z funkcjonariuszami próbował przybliżyć dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Uczniowie bardzo trafnie odpowiadali na zadawane przez policjantów pytania i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

Mundurowi przypomnieli zebranym podstawowe zasady zachowania się na drodze, w domu, na podwórku podczas codziennych czynności. Przestrzegali przed kontaktami z osobami nieznajomymi oraz przygodnymi znajomościami zawieranymi zarówno w wirtualnym jak i w realnym świecie. Policjanci wskazali jak ważna jest rola elementów odblaskowych w zwiększaniu widoczności na drodze i przez to w zwiększaniu bezpieczeństwa nas wszystkich. Najwięcej radości zebranym sprawiła wizyta policyjnej maskotki Sierżanta Lwa.

Dzieci witały się z pluszakiem i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

asp. szt. Edyta Krystkowiak/KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niedoszły aspirant co nie miał ojca  w ORMO
niedoszły aspirant co nie miał ojca w ORMO 02.10.2021, 22:27
Sierż lew w przedszkolu nad artykułem z plantacją konopii ? Przypadek ?
Tropikalny zwierzak pod ochrona
Tropikalny zwierzak pod ochrona 30.09.2021, 21:34
Niech sie Lew zajmie tym do czego powołany, i za co konstytucyjnie mu płacą.
Tołstoj
Tołstoj 02.10.2021, 21:17
Bo po 25 czy ile teraz macie takiej błazenady w ciężkich warunkach macie emerytury. Powinni Prewencje tylko do tego ograniczyć. No i antyterrorystów. Bo spacery po chodnikach , sklepach czy edukacja w przedszkolu to nie szkodliwe warunki. Podszywacie sie pod tych co najmniej zarabiają a są od brudnej roboty. CZYZ NIE JEST TAK I NIE MÓWCIE ZE ZA SWOJE WYBITNE ZDOLNOŚCI MACIE ETAT CZY ZA WYBITNE WYKSZTAUCENIE HAHAHHA Komisarzu LEW. TOłstoja sie po ojcu naczytałoś pewnie
Dniówka  odebana  to  zaliczona
Dniówka odebana to zaliczona 30.09.2021, 20:04
Troche śmieszne ze straż miejska podniecona władzą wyręcza bezprawnie drogówke. A policja udaje wychowanków i przedszkolanki. Ciężkie warunki pracy w stroju Lwa bo gorąco co.
Medal za Odre  i Nyse
Medal za Odre i Nyse 30.09.2021, 19:54
Same sukcesy
Kandydat na aspiranta z wyższym wykształceniem niż sierżant Lew
Kandydat na aspiranta z wyższym wykształceniem niż sierżant Lew 30.09.2021, 19:44
Może śierżant Lew pomylił zawody i przedszkolanką powinien/nna zostać. Tam aspirantów powinni wysyłać, a ogólnie to nauczyciele uczą, a wizyta policji to okazjonalnie 2x w roku. Sierżant Lew tam już na 1/4 etatu siedzi. Może tak na egzotyczne miejsca Hrubieszowa jak Palermo, Ceglana, place marketów gdzie drift robią sobie ? A nie przedszkola. Młodzi przekonają jak dorosną że sierż lew co siedzi w szkole to nie policja jak ich coś przykrego na ulicy spotka.

Pozostałe