SZOK i SHOW w Tarnogrodzie

  • 01.10.2021, 06:00
  • lew
SZOK i SHOW w Tarnogrodzie Wszyscy szukali Kopciuszka.
Młodym aktorom działającym przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury udało się zrealizować dwa projekty. Pierwszy z nich to spektakl „W poszukiwaniu Kopciuszka” przygotowany przez Teatr Młodszych TOK SZOK, a drugi to fragmenty "Moralności pani Dulskiej" w wykonaniu aktorek Teatru Młodych TOK SHOW.

Kopciuszka poszukiwano dwukrotnie. Pierwszy występ miał miejsce na dożynkach gminnych w Różańcu Pierwszym, a drugi raz grupa zagrała przedstawienie na osłodę rozpoczynającego się roku szkolnego na nowo wyremontowanej pięknej scenie TOK-u. W akcję poszukiwawczą zaangażowane były prawie wszystkie baśniowe postaci: siedmiu krasnoludków, Kot w butach, Jaś i Małgosia, Wilk, Czerwony Kapturek, Wróżka i Książę. Pomagały dzieci zgromadzone na widowni. W przedstawieniu wystąpili: Otylia AntolakMalwina BartosikNela BlicharzMateusz FusRafał KitaMagdalena KomosaJakub MalecBartłomiej Obszański i Oliwia Olejnicka. Spektakl wyreżyserowała Monika Komosa.

Na scenie letniej TOK w ramach Narodowego Czytania 2021 zaprezentowały się Wiktoria Fus i Amelia Kudła z Teatru Młodych TOK SHOW, które w mistrzowski sposób odegrały scenę odwiedzin Lokatorki u Dulskiej. Młode aktorki również przygotowała Monika Komosa. – Mamy nadzieję, że w tym roku nic nie pokrzyżuje naszych teatralnych planów i zajęcia będą odbywały się stacjonarnie – informuje dyrektor TOK Renata Ćwik.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe