Susiec: Życzenia się spełniają

  • 28.09.2021, 08:42
  • wd
Susiec: Życzenia się spełniają
GOK w Suścu realizuje projekt "Susiecka studnia życzeń".

Chcieli wspólnie śpiewać, zwiedzać gminę na rowerach, razem piec, gotować, szukać zdjęć, lepić garnuszki, prać w rzece, wspominać dawne czasy. I to wszystko zrobili. Dzięki programowi „Susiecka studnia życzeń – To my wszyscy tworzymy kulturę” mieszkańcy gminy Susiec spełniają swoje marzenia, integrują się, uczą i bawią.

Projekt „Susiecka studnia życzeń” realizowany jest po raz drugi przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 i finansowany ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury. Cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Zarówno tych młodszych, jak i starszych. Na początku zgłaszali oni swoje „życzenia” – propozycje aktywności czy wydarzeń kulturalnych, które można wspólnie zorganizować i zaprosić do udziału w nich każdego. Spośród tych życzeń na początku wakacji wybrano siedem. Dotychczas spełniono ich sześć.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe