Zamość: Wahadło na obwodnicy, są utrudnienia

  • 27.09.2021, 11:45
  • ak
Zamość: Wahadło na obwodnicy, są utrudnienia Fot. pixabay.com
Jeśli ktoś narzekał, że po Zamościu źle się jeździ z powodu remontów, to ma do narzekania kolejny powód. Na remontowanej ulicy Dzieci Zamojszczyzny w związku z jej przebudową wprowadzono ruch wahadłowy.

Tych utrudnień właściwie należało się spodziewać, bo przebudowa tzw. zachodniej obwodnicy Zamościa to duża inwestycja. W tym momencie ruch wahadłowy obowiązuje na odcinku od skrzyżowania z Al. 1 Maja do ul. Janowickiej. Ponieważ przemieszczający się tamtędy kierowcy muszą zatrzymywać się przed sygnalizacją świetlną, czas przejazdu ulicą Dzieci Zamojszczyzny zdecydowanie się wydłuża. 

Czytaj także: Uwaga, ulica Zamoyskiego zamknięta przez remont kładki

Utrudnień w jeździe po Zamościu jest więcej. Wciąż należy uważać na skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Odrodzenia i Orląt Lwowskich, gdzie budowane jest rondo, a w związku z tym niektóre pasy są wyłączane z ruchu. Roboty prowadzone są na ul. Piłsudskiego, a także w rejonie Starego Miasta.

Dobra wiadomość jest taka, że inwestycja na placach Stefanidesa i Wolności oraz rondzie Braci Pomarańskich i ulicy Łukasińskiego powinna zostać zakończona w październiku. Nie dłużej niż do końca listopada ma trwać remont i przebudowa ul. Piłsudskiego. Rondo przy II LO ma być także gotowe jesienią.

Czytaj także: Ulica Kościelna w remoncie. Możliwe utrudnienia

Czytaj także: Aż 18 wahadeł na DW 835

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe