Gm. Sitno: Wyprawki dla bobasów od samorządu

  • 27.09.2021, 10:00
  • ak
Gm. Sitno: Wyprawki dla bobasów od samorządu Fot. UG Sitno
Dwie Laury, Weronika, Szymon, Lilianna, Angelika, Antoni, Wiktor, Hanna, Mateusz, Piotr i Karolina to najmłodsi mieszkańcy gminy Sitno, którzy od samorządu otrzymali pluszaki, a ich rodzice odebrali również bony podarunkowe na zakup tego, co maluchom najpotrzebniejsze.

Wręczenie wyprawek "Nasz Bobas" odbyło się przed kilkoma dniami. To była pierwsza taka uroczystość w Sitnie, bo też fundowanie przez gminę upominków najmłodszym mieszkańcom jest pomysłem nowym, wdrożonym w tym roku.

Czytaj także: Prezent z okazji narodzin dziecka. Jakie upominki są na topie?

Jako pierwsi upominki dla swoich dzieci (maskotki oraz bony podarunkowe wartości 200 zł) otrzymali rodzice, którzy do końca czerwca złożyli odpowiednie wnioski. Prezenty wręczał wójt Krzysztof Seń, życząc nowym mieszkańcom zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, wspaniałych marzeń oraz realizacji najbardziej odważnych planów i zamierzeń życiowych.

Akcja "Nasz Bobas" trwa. Aby otrzymać pakiet dla dziecka, rodzice powinni złożyć wniosek w gminnym USC nie później niż 6 miesięcy od dnia urodzenia. Taki bonus przysługuje dzieciom, których co najmniej jedno z rodziców przez pół roku przed narodzinami pociechy było zameldowane w gminie Sitno. Więcej szczegółów pod numerami (84) 611-39-51, (84) 611-39-52.

Czytaj także: Plecaki dla wszystkich pierwszaków w Suścu

Czytaj także: Przemuś - pierwszy mieszkaniec powiatu w 2020 roku

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe