Pomóż uratować serce Tymka

  • 26.09.2021, 09:00
  • red.
Pomóż uratować serce Tymka
Ten maleńki chłopczyk z Tomaszowa Lubelskiego urodził się z wadą serduszka. Wymaga kosztownego leczenia. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy.

"Kiedy śpi, często siadam przy jego łóżeczku i wpatruję się w niego. Jakbym chciała na siłę zatrzymać te błogie momenty. Jakbym zaklinała rzeczywistość. Wiem jednak, że czeka nas walka o życie, w której nie możemy odpuścić!" – napisała na stronie internetowej siepomaga.pl mama Tymka.

Wada jej synka jest na tyle poważna, że chłopca czekać będzie przeszczep, ale zanim do tego dojdzie, maluch potrzebuje leczenia. Tymczasem jest bardzo słaby, praktycznie nie przybiera na wadze. Niezbędne jest stosowanie specjalistycznej diety chłopca.

"Do tego częste konsultacje, intensywna rehabilitacja i inne niezbędne dla funkcjonowania Tymka, którym podporządkowujemy każdy nasz dzień. Mimo że jest bardzo ciężko, to wiem, że nie możemy się poddać, dlatego proszę - pomóż nam!" – apeluje mama.

Wspomóc Tymka i jego rodziców można wpłacając pieniądze przez internet.

Czytaj także: Kuba będzie leczony w USA

Czytaj także: Ania walczy z nowotworem

Czytaj także: Skazani dla Zuzi. By ratować małe serduszko

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe