Renata Przemyk na 33. Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską

  • 24.09.2021, 09:00
  • Materiał nadesłany
Renata Przemyk na 33. Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką… Fot. Jarosław Kruk - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15348383 Renata Przemyk
Renata Przemyk wystąpi na tegorocznych 33. Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. W ramach spotkań odbędą się także koncerty: inauguracyjny, konkursowy i finałowy. W sobotę organizatorzy zapraszają także na występ Jarosława Chojnackiego. Spotkania odbędą się 24- 26 września. Bilety w cenie 15 zł. Rez. www.bck.lbl.pl

W tym roku na Spotkaniach pojawi się gość wyjątkowy z wielu powodów, także z takiego że w Spotkaniach weźmie udział po raz pierwszy. Mowa o Renacie Przemyk, która do Biłgoraja przyjedzie z projektem Przemyk Akustik Kwartet. Program ten, to intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej.

Jednak koncert Renaty Przemyk to nie jedyna atrakcja tegorocznych Spotkań z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską, bowiem w sobotę, tuż po koncercie konkursowym, na scenie pojawi się ulubieniec festiwalu, czyli Jarosław Chojnacki.

Festiwal to także spotkania z innymi wspaniałymi artystami, których będzie można posłuchać podczas koncertów Inauguracyjnego i Konkursowego. Wśród nich wystąpią m.in. Szymon Brucki, Mariusz Dekiel, Grzegorz Grunwald, Łukasz Jędrys, Jacek Kadis, Katka Kotecka, Mariusz Oziu-Orzechowski, Beata Osytek, Grzegorz Paczkowski, Jarosław Zoń oraz członkowie Teatru Poezji i Piosenki BCK.

Więcej szczegółów na plakacie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe