Koronawirus w szkołach. W ponad 40 uczą się zdalnie

  • 21.09.2021, 14:25
  • ak
Koronawirus w szkołach. W ponad 40 uczą się zdalnie Fot. pixabay.com
Z powodu koronawirusa na nauczaniu zdalnym są w tym tygodniu uczniowie przeszło 40 szkół w województwie lubelskim. Dotyczy to również placówek z naszego regionu.

Kuratorium Oświaty w Lublinie właśnie opublikowało aktualną liczbę szkół, w których trzeba było zrezygnować z nauczania stacjonarnego. Żadna ze szkół na lekcje zdalne nie musiała jednak przejść w całości. Z domów uczą się uczniowie poszczególnych klas.

Czytaj także: Najwięcej zakażeń na Lubelszczyźnie - raport z 21 września

Tak jest również w naszym regionie, w Biłgoraju. Od poniedziałku do piątku (20-24 września) na kwarantannie jest część uczniów tamtejszej SP nr 1  oraz klasa technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących , a do soboty (25 września) także SP nr 5. W tej ostatniej szkole już w zeszłym tygodniu nauczanie zdalne wprowadzono w trzech klasach.

Czytaj także: W których województwach szczepi się najwięcej dzieci? A gdzie szczepień jest najmniej?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe