Patriotycznie śpiewali w Turobinie

  • 21.09.2021, 12:00
  • ak
Patriotycznie śpiewali w Turobinie Fot. Organizatorzy
V Festiwal Piosenki Patriotycznej w Turobinie przeszedł do historii. W tegorocznej edycji, zorganizowanej w niedzielę 19 września wzięło udział 26 tzw. podmiotów wykonawczych. Kto wypadł najlepiej?

Sceniczne prezentacje artystów oceniała komisja, w której zasiedli: ks. Mirosław Barański, kierownik Kapeli Turobińskiej Edyta Prokopiuk, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Turobin Zofia Łukasik i doradca społeczny ministra edukacji i nauki Monika Grajewska.

Ich zdaniem w kategorii solistów najlepiej zaprezentowały się kolejno: Aneta Luks, Zofia Bielak i Karolina Brzozowska. Wyróżnienia otrzymali natomiast: Jan Kolano, Lena Winiarska i Nikola Snopek. W grupie zespołów wygrała reprezentacja Dziennego Domu Senior+ z Tarnawy Dużej, a kolejne miejsca wyśpiewali zespół z Prywatnej Szkoły podstawowej w Biłgoraju i Malinowa Dolina z Radecznicy.

Redakcja Kroniki Tygodnia była jednym z  patronów medialnych wydarzenia.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe