Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 20.09.2021, 18:25
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Kolejny numer jest już na wyciągnięcie ręki. Od wtorku 21 września możecie w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Dzisiaj zdradzimy Wam kilka tematów, które znajdziecie w środku.

>>>> 24-latek z Zamościa wydał ponad 3,2 mln złotych na nieruchomość, której przez lata nikt nie chciał kupić. Co zamierza stworzyć w Turkowicach?

>>>> Dyrektor jednej z podstawówek w Biłgoraju dostał od rodziców uczniów oświadczenia, że nie zgadzają się nie tylko na szczepienie ich dzieci, ale też np. mierzenie im w szkole temperatury.

>>>> Średnio 11 pojazdów rocznie usuwanych jest z dróg i parkingów na koszt powiatu hrubieszowskiego, a na parkingach strzeżonych przechowywanych jest blisko 60 takich pojazdów. 

>>>> Co się dzieje w Zamościu, że zaprzestano dbania o tereny zielone? – to pytanie od naszej czytelniczki z Zamościa. Poszukaliśmy odpowiedzi.

>>>> Radny Franciszek Josik został skazany za zniesławienie, ale nie czuje się winny i zapowiada apelację.

>>>> O koronawirusie i wzroście zakażeń SARS-CoV-2 mówi się dużo, a o grypie zdecydowanie mniej. Tymczasem zachorowań na nią lub infekcje podobne jest zdecydowanie więcej.

>>>> Do tej pory pierwsza godzina postoju była bezpłatna, za niedługo na parkingu przy ul. Pocztowej w Biłgoraju darmowe będzie tylko pierwsze 10 minut.

>>>> Nadal nie wiadomo, gdzie będą chowani zmarli mieszkańcy Łaszczowa, dla których zabraknie miejsca na cmentarzu parafialnym. Powód? Decyzja radnych.

To zaledwie ułamek tego, znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Chcecie wiedzieć więcej? Kupcie papierowe lub e-wydanie.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe