Krynice: Jest nowe boisko przy szkole

  • 20.09.2021, 11:09
  • ak
boisko w Krynicach Fot. UG Krynice Teraz uczniowie z Krynic nie muszą już grać w piłkę na gminnym boisku przy krajowej drodze nr 17.
Czekali, czekali i się doczekali. Przy Szkole Podstawowej w Krynicach powstało boisko piłkarskie z prawdziwego zdarzenia.

Inwestycja zrealizowana przez gminę miała dofinansowanie z budżetu państwa. Nowy obiekt został wyposażony w tzw. piłkochwyty, jest oświetlony, powstała też do niego droga dojazdowa.

Na dodatek wszystko udało się zorganizować za dużo mniejsze pieniądze, niż pierwotnie zakładano. Całość prac, zamiast przewidywanego miliona złotych, kosztowała trochę ponad 580 tys. Samorząd dał połowę, reszta pochodziła z "Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska".

CZYTAJ TAKŻE:

Gm. Krynice: Wyremontują drogę za 1,5 mln zł

Przedszkole w Krynicach już gotowe

Gospodynie z Krynic tworzą bibliotekę

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe