Józefa Kuźmińska - najstarsza hrubieszowianka

  • 20.09.2021, 08:00
  • ak
Józefa Kuźmińska - najstarsza hrubieszowianka Fot. Marta Majewska/facebook.com Józefa Kuźmińska w towarzystwie swoich najbliższych oraz burmistrz Marty Majewskiej
Józefa Kuźmińska, najstarsza mieszkanka Hrubieszowa obchodziła w sobotę (18 września) swoje kolejne urodziny. To była wyjątkowa uroczystość, bo dostojna jubilatka ukończyła właśnie... 105 lat!

105. urodziny to coś naprawdę niezwykłego! Tego dnia z Józefą Kuźmińską byli oczywiście jej najbliżsi, ale z serdecznościami, życzeniami i upominkiem przybyła również burmistrz Marta Majewska.

"Od pięciu lat 18 września jest dla mnie datą szczególną w kalendarzu. To dzień urodzin mojej ulubionej Mieszkanki Pani Józefy Kuźmińskiej, najstarszej Mieszkanki Hrubieszowa, która dziś obchodzi 105 urodziny. To dla mnie wyjątkowe spotkania, na które czekam" – napisała na swoim facebookowym profilu szefowa samorządu.

Józefa Kuźmińska urodziła się 18 września 1916 roku. Trwała wówczas jeszcze I wojna światowa. W Hrubieszowie jubilatka spędziła całe swoje życie. Mimo sędziwego wieku pani Józefa cieszy się dobrym zdrowiem. Jest osobą niezwykle pogodną.

Czytaj także: Mieszkanka Hrubieszowa skończyła 103 lata.

Czytaj także: Dużo zdrowia pani Janino! Setne urodziny w gminie Grabowiec

Czytaj także: Stefania Oleksiak z Uchań skończyła 100 lat!

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik
Czytelnik 20.09.2021, 12:48
To może burmistrzowa zacznie odwiedzać też co roku mieszkańców kończących 90 lat i starszych. Też zasługują na wyróżnienie i być może też jej będą ulubieńcami
Anna
Anna 20.09.2021, 08:38
195 lat :) - piękny wiek

Pozostałe