Krasnobród: Dostawa laptopów do KDK

  • 17.09.2021, 09:00
  • ak
Krasnobród: Dostawa laptopów do KDK Fot. KDK
Robi się coraz nowocześniej w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Placówka otrzymała właśnie 6 nowiutkich laptopów. Przekazała je Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z Warszawy.

To efekt udziału KDK w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie chełmsko-zamojskim”, który realizowała fundacja.

Od stycznia tego roku od stycznia 2021 roku kadra domu kultury w Krasnobrodzie brała udział w szkoleniach. „Projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych” uczyły się Marzena Mazurek i Mariola Czapla, zaś Jarosław Monastyrski uczestniczył w warsztatach „Bezpieczne zachowanie w sieci”. Teraz oni będą się dzielić zdobytą wiedzą z uczestnikami zajęć organizowanych w placówce. Nowe laptopy będą wówczas jak najbardziej potrzebne.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe