Zamość: Cięcie włosów w Ekonomiku. Na szczytny cel

  • 15.09.2021, 09:54
  • ak
Zamość: Cięcie włosów w Ekonomiku. Na szczytny cel Fot. pixabay.com
Czy zmieniając fryzurę możesz pomóc dzieciom chorym na nowotwory? Tak! Dowodzi tego akcja, która właśnie została zainicjowana w zamojskim Ekonomiku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Na czym ona polega?

Szkoła zachęca do obcinania włosów, które później zostaną przekazane na przygotowanie peruk dla maluchów cierpiących na choroby nowotworowe. Może w tej akcji wziąć udział każdy, kto ma włosy długie, minimum 25-centymetrowe. Mogą być farbowane, ale nie powinny być wcześniej rozjaśniane.

"Jeżeli jesteś zdecydowany na ten szlachetny czyn, kieruj się do sekretariatu, gdzie będziesz mógł umówić się na wygodny dla siebie termin. Aby dobrze przygotować się do zbiórki musisz tylko umyć swoje włosy szamponem. Pamiętaj tylko, by nie nakładać na niej odżywki" – zachęcają inicjatorzy przedsięwzięcia organizowanego pod patronatem fundacji "Przyjaźń".

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe