Gm. Nielisz: Strażackie władze. Jest nowy zarząd

  • 2 dni temu, 09:03
  • ak
Gm. Nielisz: Strażackie władze. Jest nowy zarząd Fot. UG NIelisz
Już wiadomo, kto podczas kolejnej 5-letniej kadencji będzie stał na czele oddziału gminnego ZOSP RP w Nieliszu. Wyboru nowych władz dokonano podczas zjazdu, który odbył się w sobotę (11 września) w Stawie Nowakowskim.

Zebrani tego dnia strażacy ochotnicy zdecydowali, że prezesem OSP w gminie Nielisz będzie Adam Niemiec, a jego zastępcami Andrzej Rycaj i Damian Wal.

Komendantem wybrany został Andrzej Bożek, sekretarzem Adam Mikuła, a skarbnikiem Bogusław Dworzycki.

Członkiem prezydium został Krzysztof Antoszek, a do zarządu weszli: Marek Król, Jan Kapuśniak, Janusz Siemko, Henryk Mikuła, Piotr Żuk, Stanisław Hajduk, Damian Łapa, Dariusz Głąb, Tadeusz Walczak.

Z kolei do komisji rewizyjnej powołani zostali: Mieczysław Zając jako przewodniczący, Zenon Stadnik (wiceprzewodniczący) i Krzysztof Banaszczuk (sekretarz).

W sobotnim zjeździe, oprócz przedstawicieli i delegatów z poszczególnych jednostek uczestniczyli również goście: wójt Nielisza Adam Wal, starosta zamojski Stanisław Grześko, komendant miejski PSP w Zamościu Jacek Sobczyński oraz prezes oddziału powiatowego Kazimierz Mielnicki.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe