Złote gody w Jarczowie. Kto świętował jubileusz?

  • 15.09.2021, 09:00
  • ak
Złote gody w Jarczowie. Kto świętował jubileusz? Fot. UG Jarczów
Minęło już ponad pół wieku od momentu, gdy stawali na ślubnym kobiercu. W sobotę, 11 września 10 małżeństw z gminy Jarczów świętowało jubileusz złotych godów.

Podczas zorganizowanej przez gminę uroczystości przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a także listy gratulacyjne wręczał małżonkom wójt Jarczowa Tomasz Tyrka.

Otrzymali je państwo: Halina i Andrzej Dziurowie z Jarczowa, Grażyna i Stanisław Kraczkowie z Łubcza, Janina i Jan Majewscy z Woli Gródeckiej, Janina i Zenon Malinowscy z Jarczowa-Kolonii Pierwszej, Krystyna i Michał Prokopiszynowie z Korhynia, Krystyna i Walenty Rachańscy z Wierszczycy, Maria i Bronisław Rachańscy ze Szlatyna, Lucyna i Zdzisław Rozborscy z Jurowa, Henryka i Antoni Tysowie z Gródka-Kolonii oraz Irena i Tadeusz Zyzowie z Jarczowa..

W jubileuszu udział również wzięli m.in: Dariusz Czop, sekretarz powiatu tomaszowskiego, Michał Patron, przewodniczący Rady Gminy Jarczów, Jerzy Zawiślak, sekretarz gminy, Agnieszka Zbroniec, skarbnik gminy, Mirosława Kobielarz- Pachla, kierownik USC, Katarzyna Dziura, kierownik SOK.

Dla wszystkich zebranych najpiękniejsze polskie piosenki przygrywała Kapela Bełżecka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe