Siatkówka plażowa: Kto był najlepszy w letnich rozgrywkach?

  • 19.09.2021, 08:00
  • MaSzt
Siatkówka plażowa: Kto był najlepszy w letnich rozgrywkach?
Pary Diana Szlingiert i Simona Rogala oraz Sławomir Zgnilec i Jakub Demski wygrały na boiskach OSiR w Zamościu finałowe turnieje siatkówki plażowej „Lato 2021” Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS w Zamościu.

Turnieje kwalifikacyjne rozgrywane były w lipcu i sierpniu. Do zawodów finałowych zakwalifikowały się po cztery najlepsze pary kobiece i męskie.

Patronat nad rozgrywkami pań sprawował Stanisław Grześko, zaś panowie konkurowali pod patronatem prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka. Finał rywalizacji kobiet odbył się w sobotę, 4 września, finał rozgrywek mężczyzn – następnego dnia.

Na drugich miejscach sklasyfikowane zostały pary: Magdalena Siwiec i Iwona Paszkowska oraz Miłosz Ziemiński i Karol Tytoń. Trzecie miejsce zajęły pary: Zofia Nadra i Katarzyna Rożynek oraz Krzysztof Wróbel i Piotr Łuszczak.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe