Zaszczep się przeciwko COVID-19 w Modryniu

  • 19.09.2021, 07:15
  • par
Zaszczep się przeciwko COVID-19 w Modryniu Gospodynie z Modrynia-Kolonii zapraszają na festyn "Szczepimy się z KGW". Imprezie patronuje "Kronika Tygodnia".
KGW w Modryniu-Kolonii organizuje festyn, podczas którego będzie można się zaszczepić przeciwko COVID-19. Przygotowano różne atrakcje: występy lokalnych zespołów, poczęstunek słodkimi wypiekami i grochówką.

Festyn „Szczepimy się z KGW” w Modryniu-Kolonii zaplanowano na 26 września. Odbędzie się on obok miejscowej świetlicy przy ul. Blacharskiej, Modryń-Kolonia 126. Tam także w godz. 13-18 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Chętnym zostanie podana jedna dawka szczepionki Johnson&Johnson.

 – Zainteresowani szczepieniem nie będą musieli wcześniej się rejestrować. Zostaną zaszczepieni „od ręki”. Chyba, że z powodu większej liczby chętnych trzeba będzie chwilę poczekać na swoją kolej – zaznacza Jadwiga Maj, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Modryniu-Kolonii.

Podczas kilkugodzinnego festynu przy świetlicy będą także pokazy pracy twórców ludowego rzemiosła z sąsiedniego Modrynia i Kryłowa. Dla publiczności zagrają i zaśpiewają: Kapela Mirecka, zespół Nadbużańskie Echo oraz Styl z Dołhobyczowa. Do tańca zagra także DJ „Q” z Hrubieszowa. Gospodynie z Modrynia-Kolonii przygotują spory zapas grochówki, która poczęstują uczestników festynu. Będzie można także przekąsić przygotowane przez nie pieczone kiełbaski i skosztować słodkich wypieków. 

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Popieram
Popieram 21.09.2021, 06:41
Brawo. Oby byli chętni. Lubelszczyzna na końcu pod względem liczby szczepień, ale za to na podium pod względem zachorowań. Dziwi taka postawa w XXI wieku.
Polak
Polak 21.09.2021, 08:54
A ja akurat ufam wiedzy dr Hałata i prof. Bodnara.
Rozsądek
Rozsądek 22.09.2021, 06:28
Twego zaufania nikt nie podważa, ale wiedzę tych panów już tak.. Życzę Tobie abyś nigdy nie musiał patrzeć na swoich bliskich, którzy duszą się na twoich oczach, a ty nie możesz im pomóc..

Pozostałe