Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was

  • 13.09.2021, 17:15
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was
Jeszcze nie dzisiaj, ale już we wtorek 14 września rano w kioskach i punktach sprzedaży w całym regionie możecie pytać o nowy numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> Perły Biznesu zostały rozdały, a wielka finałowa gala zachwyciła uczestników plebiscytu Kroniki Tygodnia. Jak wyglądała? Kto otrzymał nagrody? Szczegóły w tym numerze w obszernej relacji z wydarzenia. 

>>>> To bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Janina Kalinowska, szefowa Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu. Była wyjątkową osobą.

>>>> Prosili, błagali, a na ostatek blokowali drogę. Mieszkańcy Kalinowic doczekają się w końcu sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu. 

>>>> Ledwie zaczął się rok szkolny i nauka stacjonarna, a już są pierwsze przypadki zakażeń wśród uczniów i przez to konieczność kwarantanny. Gdzie do tego doszło?

>>>> Opłaty za wywóz śmieci są wysokie, więc wiele osób próbuje się przed płaceniem migać. Samorządy szukają sposobów, by jednak należności egzekwować. Niektóre mają całkiem niezłe efekty.

>>>> Dyrektor szpitala w Hrubieszowie chce zwolnić z pracy radnego Tomasza Ożoga. Twierdzi, że samorządowiec obraża ją w mediach społecznościowych. Zainteresowany zapowiada, że pójdzie z tym do prokuratury.

>>>> Zamiast jednego będą dwa. Sołectwo Ruda Żurawiecka w gminie Lubycza Królewska się podzieli. Po co?

>>>> Bolecha, chudoba, bałuchy... Co te słowa oznaczają? Wyjaśniamy w tym wydaniu. 

>>>> W budynku przy ul. Wojska Polskiego w Zamościu zamieszkają wojskowi służący w garnizonie Zamość oraz ich rodziny. Klucze odebrali od samego szefa MON.

>>>> Trwają prace konserwatorsko-restauratorskie w kościele pw. Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. Ich efekty zapowiadają się spektakularnie.

>>>> Basen w Biłgoraju będzie rozbudowany. Znamy koncepcję tej inwestycji

Więcej tematów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe