Biłgoraj: Basen do rozbudowy

  • 16.09.2021, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Basen do rozbudowy Władze powiatu chciałyby, aby basen spełniał warunki i standardy XXI w.
Gotowa jest już koncepcja rozbudowy krytej pływalni przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju. Rozbudowa może pochłonąć nawet 30 mln zł.

Dokonujemy już akceptacji końcowej koncepcji, co jednoznacznie oznacza dla projektantów zielone światło do przystąpienia do dalszych prac, czyli wykonania docelowej dokumentacji technicznej – mówi wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala.

2 września w miejscowym starostwie odbyło się spotkanie z projektantami, podczas którego została omówiona koncepcja rozbudowy basenu. Przedstawił ją Jacek Niedzwiecki z Biura Architektoniczno-Budowlanego ProArch2 w Czechowicach-Dziedzicach. – Koncepcja pokazuje, w jaki sposób można istniejącą krytą pływalnię przeobrazić w basen spełniający warunki i standardy XXI wieku – powiedział architekt.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe