Zamość: Minister wręczył klucze żołnierzom

  • 15.09.2021, 05:57
  • Mariusz Parol
Zamość: Minister wręczył klucze żołnierzom Szef resortu obrony wręczył klucze do mieszkań żołnierzom i ich rodzinom.
W piątek 10 września w Zamościu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wręczył klucze do nowo wybudowanych mieszkań żołnierzom z tutejszego garnizonu. Kilkoro pracowników Agencji Mienia Wojskowego zostało odznaczonych medalami "Za zasługi dla obronności kraju".

W budynku przy ul. Wojska Polskiego w Zamościu zamieszkają wojskowi służący w garnizonie Zamość oraz ich rodziny. Wśród 30 lokali w tym bloku jest 18 mieszkań i 12 kwater internatowych. Inwestycja mieszkaniowa w Zamościu kosztowała 12 mln zł. Sfinansowano ją z dotacji celowej przekazanej przez MON, a także z własnych środków Agencji Mienia Wojskowego.

– Agencja Mienia Wojskowego wykonała postawione przed nią zadania. W 83 miejscowościach na terenie kraju powstały mieszkania – mówił minister Mariusz Błaszczak.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe