Kilka klas na kwarantannie

  • 14.09.2021, 05:42
  • lew
Kilka klas na kwarantannie Fot. pixabay.com
Dwie klasy ze Szkoły Podstawowej w Grabowcu (łącznie to 34 uczniów) oraz jeden oddział z I LO im. ONZ w Biłgoraju (30 uczniów) przebywać będą do 17 września na kwarantannie. Wszyscy będą korzystać z nauczania zdalnego. Związane jest to w wykryciem zakażenia koronawirusem wśród uczniów.

– Kwarantanna w obu przypadkach rozpoczęła się 13 września – informuje Monika Żur, dyrektor delegatury Lubelskiego Kuratorium Oświaty w Zamościu.

We wtorek, 14 września Kuratorium Oświaty w Lublinie na liście szkół, w których część klas musiała przejść na nauczanie zdalne, dodało jeszcze SP nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju i SP w Komarowie-Osadzie.

Gdzie jeszcze koronawirus skazał uczniów na naukę zdalną? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe